FRIT II 3. YÖNLENDİRME KOMİTE TOPLANTISI

  FRIT II “KORUNMASIZ GENÇLERİN DAHA İYİ VE KAPSAYICI SPOR VE GENÇLİK ALTYAPISIYLA GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ”

  Haberi Oku

  FRIT II PROJESİ ADANA TESİSLERİMİZİN TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

  Avrupa Birliği’nin finanse ettiği, KfW Alman Kalkınma Bankası ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısıyla Güçlendirilmesi Projesi” kapsamında hayata geçirilecek 28 tesisten Adana’ya yapılacak ilk 3’ünün temel atma töreni gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  “KORUNMASIZ GENÇLERİN DAHA İYİ VE KAPSAYICI SPOR VE GENÇLİK ALTYAPISIYLA GÜÇLENDİRİLMESİ” PROJESİ’NİN AÇILIŞI, ANKARA’DA YAPILDI

  Avrupa Birliğinin finanse ettiği, KfW Alman Kalkınma Bankası ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısıyla Güçlendirilmesi Projesi” açılış töreni “Sporla Buluşuyoruz” sloganı ile Ankara’da yapıldı.

  Haberi Oku

  FRIT II fonu kapsamında imzalanan “Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısı ve Aktiviteleri ile Güçlendirilmesi Projesi” T

  24 Mart 2022’de Alman Kalkınma Bankası (KfW) Heyeti ile Bakanlığımızı temsilen Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü ile Sosyal İlişkiler ve İletişim Daire Başkanlığı yetkilileri, FRIT II fonu kapsamında imzalanan “Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısı ve Aktiviteleri ile Güçlendirilmesi Projesi” kapsamında bir araya geldiler.

  Haberi Oku

  FRIT II Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısı ile Güçlendirilmesi Projesi, 2. Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleş

  FRIT II Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısı ile Güçlendirilmesi Projesi, 2. Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ALMAN KALKINMA BANKASI (KFW) HEYETİ İLE PROJE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  21 Ekim 2021’de Alman Kalkınma Bankası (KfW) Heyeti ile Bakanlığımızı temsilen Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü, Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ile Sosyal İlişkiler ve İletişim Daire Başkanlığı temsilcileri, FRIT II fonu kapsamında imzalanan “Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısı ile Güçlendirilmesi Projesi” kapsamında bir araya geldiler.

  Haberi Oku

  Avrupa Spor Haftası, Gaziantep ve Mardin de Türk ve Suriyeli gençlerin spor aktiviteleriyle kutlandı.

  Avrupa Spor Haftası, Gaziantep ve Mardin de Türk ve Suriyeli gençlerin spor aktiviteleriyle kutlandı.

  Haberi Oku

  FRIT II Fonu Bakanlığımız Projesi Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi

  FRIT II Fonu Bakanlığımız Projesi Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER